O spoločnosti

Spoločnosť  Umyto s.r.o vznikla v roku 2009. Naše komplexné upratovacie služby ale ponúkame už od roku 2004, pričom dbáme na kvalitu, rýchlosť a profesionálny prístup k zákazníkovi. Vážime si dôveru zákazníkov, a ich spokojnosť sa nám darí udržiavať vďaka dynamickému tímu profesionálov, pričom sa sústreďujeme aj na investície do najmodernejších technológií. Získali sme ISO 9001 a 14001.

Od samého začiatku je kladený dôraz na vysokú kvalitu, profesionalitu a na individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

Naša spoločnosť pre Vás zabezpečí komplexné upratovanie kancelárií a administratívnych priestorov. Upratovacie práce v kanceláriách a administratívnych budovách vykonávame s využitím najmodernejšej čistiacej a upratovacej techniky a čistiacich prostriedkov. V rámci poskytovania pravidelného upratovania vnútorných priestorov ponúkame aj denný (týždenný) servis (operatívne upratovanie náhodných znečistení), dopĺňanie hygienického materiálu, inštaláciu hygienických zásobníkov na sociálnych zariadeniach a ďalšie služby podľa požiadaviek zákazníka.

Všetky upratovacie práce vykonávame v dobe, ktorú si sami vyberiete po tom, čo na začiatku spolupráce zostavíme podľa Vašich požiadaviek konkrétny plán upratovania a vďaka presnému harmonogramu tak máte istotu, že Vaše kancelárie budú vždy reprezentatívne a pripravené na bežný pracovný ruch.

Na základe telefonického dohovoru alebo vyplneného formulára na našej stránke Vám zašleme cenovú ponuku podľa Vašich predstáv.

Kontaktný formulár
Meno
E-mail
Telefón
Správa
Všetky práva vyhradené - www.umyto.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM