Referencie

 

Povedali o nás:

Juraj Jakabčin, Site Manager Schenker s.r.o.

Spoločnosť UMYTO s.r.o. pre spoločnosť DB Schenker prevádzka Senec zabezpečuje upratovací servis a drobné opravy. Naša spolupráca začala pri vzniku pobočky DB Schenker v Senci v 6/2014, kedy nám spoločnosť UMYTO pomáhala zabezpečovať náročné úlohy spojené s otvorením pobočky v Senci. Taktiež v roku 2015 sme spolu absolvovali výstavbu administratívneho vstavku za plnej prevádzky, kedy upratovanie 24/7 počas výstavby nám na požiadanie zabezpečovala taktiež spoločnosť UMYTO s.r.o. Prednosťou spoločnosti UMYTO, je silná prozákaznícka orientácia a maximálne ochotný personál. Jednoducho môžeme hodnotiť ich prácu sloganom „Upratovanie ako doma“.

Ing. Dagmar Kovárová, Facility Administration Manager

S firmou Umyto sme dlhodobo spolupracovali v oblasti upratovacích, sťahovacích a záhradníckych prác. Uvedené práce boli vykonané načas a vo vysokej kvalite. S prácou firmy Umyto sme boli spokojní. Dodávateľ vychádzal vždy v ústrety našim požiadavkám.

 

Maroš Szighardt, majiteľ

Z ponuky služieb spoločnosti UMYTO využívame hlavne upratovací servis, s ktorým sme spokojní. V minulosti sme vrámci skrášľovania okolia našej prevádzky využili aj záhradnícke služby UMYTO a tiež drobné stavebné úpravy nášho interiéru. S výsledkom ich diela sme maximálne spokojní.

 

Andrea Halušková, GreenArt

„Upratovacie služby spoločnosti UMYTO využívame už dlhé roky. Najviac si vážime ich flexibilitu a ochotu vyhovieť našim potrebám, najmä takým, ktoré občas prídu zo dňa na deň. S upratovacou činnosťou tejto spoločnosti sme nadmieru spokojní.

 

Naši zákazníci:


Kontaktný formulár
Meno
E-mail
Telefón
Správa
Všetky práva vyhradené - www.umyto.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM