<<  24/38 >>

Čisto na pracovisku, ľahko na bojisku

Ak máte ako zamestnávateľ pocit, že morálka vašich zamestnancov akosi upadá, možným riešením tohto problému je kvalitne zabezpečené upratovanie.

Kým sa vaši zamestnanci zaoberajú skôr zvýšením mzdy, rôznymi výhodami či množstvom platenej dovolenky, jeden z najdôležitejších faktorov, ktoré výrazne ovplyvňujú celkový výkon a prístup zamestnancov je stav pracovného prostredia, v ktorom fungujú. Výskumy ukazujú, že ak zlepšíte kvalitu ovzdušia na pracovisku, zvýšite tiež pracovnú morálku a produktivitu. Pravdepodobne je to jeden z faktorov, o ktorom sa príliš nehovorí, až pokým sa nestane vážnym problémom.

 

Zlepšuje náladu, zvyšuje produktivitu

Pracovať v čistom a zdravom prostredí môže mať silný vplyv na to, ako sa vaši zamestnanci cítia a zároveň správajú na pracovisku. Aj v prípade, že majú radi svoju prácu, môžu mať zlé dni kedy sa produktivita znižuje. Práve vyčistené a upratané prostredie im môže zlepšiť náladu a zároveň zvýšiť produktivitu. V špinavom prostredí plnom rozhádzaných vecí a plných odpadkových košov nálada zamestnancov klesá a ich problémy vnímajú horšie.

 

Menej PNky

Dlhodobé fungovanie spoločnosti bez zabezpečenia kvalitného upratovania môže mať negatívny dopad na zdravie zamestnancov. Pravidelné upratovanie zlepšuje kvalitu ovzdušia a znižuje rozširovanie baktérií a vírusov. Vďaka tomu sa automaticky znižuje počet chorých zamestnancov a „PNkových“ dní.

Zároveň, keď sú zamestnanci zdraví, majú aj viac energie, sú kreatívnejší a ich pracovný výkon sa zvyšuje.

 

 

Dôveryhodnosť klienta

Čisté pracovisko má výhodu aj z pohľadu klienta. Ak sa potenciálny klient rozhodne navštíviť vás, dobre udržiavané a čisté pracovné prostredie na neho zapôsobí a šanca na spoluprácu je vyššia. Vyčistené a upratané priestory ukazujú vašu profesionalitu, cit pre detail a zároveň pôsobia ako záruka spoľahlivosti, že svoju prácu dokážete náležite uchopiť a zvládnuť.

Pokiaľ neudržujete vaše priestory čisté, klient ľahko nadobudne pocit, že vám na biznise príliš nezáleží a že rovnako zlý prístup možno budete mať aj v spolupráci s ním.

 

 

Zvoľte si profesionálov

Od zvýšenia produktivity svojich zamestnancov, cez získanie nových výkonných pracovníkov až po uzatvorenie biznisu – aj taký detail ako upratané pracovisko vám môže zaručiť úspech.

Ak nemáte priamo z vlastných zdrojov zabezpečené upratovanie tak, ako by ste si predstavovali, profesionálna upratovacia služba akou je aj UMYTO Vám zaistí pravidelné a kvalitné upratovanie podľa vášho rozvrhu. Spoločnosť UMYTO poskytuje kompletný upratovací servis pre administratívne, skladové či iné priestory.

 

 


Fotogaléria


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Ak chcete pridať príspevok, musíte byť prihlásený.


 
<<  24/38 >>

Kontaktný formulár
Meno
E-mail
Telefón
Správa
Všetky práva vyhradené - www.umyto.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM