<<  4/38 >>

Tipy a triky na čistú posilňovňu

Najatie profesionálnej upratovacej služby je nevyhnutné pre všetky stredne veľké podniky  a to platí najmä pre oblasti, ako sú posilňovne či fitnes centrá. Sú plné špecializovaných, háklivých zariadení, ktoré vzhľadom na frekvenciu používania potrebujú denné čistenie a sanitáciu.

Zaujíma vás, čo je potrebné na hĺbkové vyčistenie posilňovne?

Tu je prehľad špecializovaných upratovacích služieb, ktoré môže profesionálna upratovacia spoločnosť ponúkať:

Sanitácia zariadenia a príslušenstva

Posilňovne je obzvlášť ťažké udržiavať  čisté a dezinfikované, pretože vybavenia a príslušenstva sa dotýka mnoho ľudí každý deň a po celý deň.

Dobrým preventívnym opatrením je umiestnenie upozornení alebo značiek na umývanie rúk do miestností ako sú toalety, sprchy či umyvárne,  ako aj upozornenia na všetky stroje a zariadenia, ktoré zákazníkom hovoria, aby ich po každom použití utreli.

V prípade, že by vaši zákazníci mohli byť citliví či alergickí na vôňu alebo chemikálie, používajte počas dňa na umytie a vyčistenie netoxické dezinfekčné prostriedky. Zamestnanci  posilňovne by taktiež mali čistiť stroje pravidelne počas celého dňa.

Výhodné pre čistotu vašej posilňovne je mať dezinfekčné prostriedky na ruky rozmiestnené v rôznych častiach telocvične, rovnako aj papierové utierky či handry.

Aj keď  tieto opatrenia neodstránia úplne všetky baktérie, pomôžu aspoň znížiť ich prítomnosť.

Zápachy

Niet pochýb o tom, že telocvične a posilňovne sú miesta, kde sa vyskytuje mnoho zápachov a existuje hneď niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť na jeho zníženie. Profesionálne upratovacie služby si môžete napríklad nastaviť tak, aby vyčistili a umyli otvorené skrinky večer, alebo v noci.

Parné čistiace prostriedky sú ďalším netoxickým a efektívnym riešením na odstránenie ťažkých zápachov a dokonca ich môžete použiť na odstránenie potu a odmasťovanie strojov a príslušenstva, ako sú záťaže a cvičebné gule.

Umyvárne

Umyvárne zaberajú najviac času na vyčistenie a upratanie a keď máte sprchy, skrinky, sauny a iné oblasti súvisiace s posilňovňou, môžu sa veľmi rýchlo znečistiť. Od mydlovej špiny cez škvrny od vody, budete potrebovať profesionálne upratovacie služby, aby nielen udržali všetky priestory upratané a vyčistené, ale aj aby zabezpečili rôznym povrchom dlhšiu životnosť.

Koberce

Najhoršie príčiny  kobercových škvŕn sú kávové nápoje a proteínové kokteily, takže ak máte v posilňovni kobercovú plochu, snažte sa chrániť ju pred rôznymi tekutinami okrem vody. Ak však uvidíte škvrny alebo iné znečistenia, profesionálne upratovacie služby ich budú schopné odstrániť s ich zariadeniami či profesionálnymi čistiacimi prostriedkami. Taktiež, profesionálne upratovacie služby budú pravidelne vysávať kobercové plochy s vysoko výkonnými vysávačmi, aby sa minimalizovali nečistoty a alergény.

Spoločnosť UMYTO  má veľa skúseností s čistením telocviční a posilňovní zhora nadol, čo zaisťuje optimálnu dezinfekciu pre vašich zamestnancov a zákazníkov. Používame techniky zabraňujúce krížovej kontaminácii, kde je to možné, používame netoxické čistiace prostriedky a zaisťujeme, aby sa pachy držali čo najďalej od vášho biznisu smiley.


Fotogaléria


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Ak chcete pridať príspevok, musíte byť prihlásený.


 
<<  4/38 >>

Kontaktný formulár
Meno
E-mail
Telefón
Správa
Všetky práva vyhradené - www.umyto.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM