<<  2/38 >>

Ako si vybrať tie správne upratovacie služby?

 

Aby ste našli presne takú upratovaciu službu, ktorá spĺňa vaše požiadavky a vyhovuje vašim podmienkam, pripravili sme si pre vás tento článok:

 

Vyhľadajte lokálne upratovacie služby

Internet nám dnes ponúka jednoduchý a rýchly spôsob, ako vyhľadať prakticky čokoľvek. Vyhľadávajte profesionálne upratovacie služby vo vašej oblasti na Google alebo v inom, vami preferovanom vyhľadávači. Z webových stránok spoločností získate množstvo cenných informácií vrátane spektra služieb, ktoré ponúkajú, odvetví, v ktorých pôsobia, a celkového fungovania. Z výsledkov si zostavte zoznam možných vhodných poskytovateľov.

 

 

Klaďte otázky

Obráťte sa na spoločnosti na vašom užšom zozname a zistite, či prijímajú nových zákazníkov. Túto možnosť by ste mali využiť aj na ďalšie otázky, ktoré vám pomôžu vybrať si tú správnu upratovaciu službu. Môžu zahŕňať:

o Ste plne poistení? (Veľmi dôležité)

o Poskytujete v súčasnosti upratovacie služby pre typ podniku, ako ten môj?

o Ako dlho pôsobíte v tomto podnikaní?

o Aké opatrenia robíte na zabezpečenie bezpečnosti a ochrany?

o Aké sú vaše štandardy kvality a ako riešite sťažnosti?

Mali by ste tiež položiť akékoľvek otázky, ktoré sa týkajú vašich špecifických potrieb a záujmov. Ak napríklad vaša spoločnosť uprednostňuje používanie ekologicky šetrných výrobkov vo vašich priestoroch, mali by ste sa opýtať, či je táto možnosť u daného poskytovateľa upratovacích služieb k dispozícii.

 

 

Získajte cenové ponuky

Na základe výsledkov vyhľadávanie upratovacích služieb a po zodpovedaní otázok by ste mali byť schopní zúžiť zoznam potenciálnych kandidátov. Začnite tým, že vyberiete najviac 5 najvhodnejších, od ktorých budete požadovať cenovú ponuku. Obmedzenie zoznamu uchádzačov vám pomôže vyhnúť sa tomu, aby ste boli ohromení množstvom získaných informácií.

Pýtajte si odporučenia a preverte recenzie

Pred vykonaním konečného výberu je dôležité skontrolovať celkovú reputáciu spoločnosti, či už je to prostredníctvom online recenzií alebo odporúčaní zákazníkov. Každá upratovacia spoločnosť, ktorá za to stojí, vám bez problémov poskytne odporúčania od niektorých svojich zákazníkov. Ak je to možné, požiadajte o rozhovor s týmito zákazníkmi, prípadne o kontakt na nich, aby ste sa mohli dozvedieť viac o tom, čo sa im páči alebo nepáči na spolupráci s danými profesionálnymi upratovacími službami.

 

 

Poriadne si preštudujte zmluvu

Ako náhle si vyberiete svojho poskytovateľa upratovacích služieb, pred podpisom zmluvy ju  starostlivo preskúmajte. Väčšina zmlúv vás zaväzuje u poskytovateľa na predpísané obdobie; najmenej jeden rok. Pýtajte sa na ktorékoľvek body zmluvy, ktoré sa vám zdajú byť nejasné. Je tiež dobré sa uistiť, že je v zmluve zahrnutá aj klauzula o ukončení, ak by upratovacie služby nespĺňali vaše požiadavky.

V našej spoločnosti UMYTO sa môžeme pochváliť radom spokojných zákazníkov. Preto neváhajte, kontaktujte nás so žiadosťou o cenovú ponuku a získajte upratané priestory podľa vašich predstáv. smiley

 


Fotogaléria


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Ak chcete pridať príspevok, musíte byť prihlásený.


 
<<  2/38 >>

Kontaktný formulár
Meno
E-mail
Telefón
Správa
Všetky práva vyhradené - www.umyto.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM