Upratovacie službyAdministratívne priestory:

Naši profesionáli pre Vás zabezpečia kompletné pravidelné alebo jednorázové upratovanie Vašich kancelárií, kuchyniek, chodieb či schodísk v dobe, ktorú si sami určíte. Poskytujeme dodávku čistiaceho aj hygienického materiálu, podľa Vašich potrieb. K našim klientom pristupujeme individuálne a prispôsobujeme sa ich potrebám. S rešpektom plníme všetky aj špecifické požiadavky.


Skladové a priemyselné objekty:

Sklady sú priestory, v ktorých sa ľahko hromadia nečistoty a prach. Naša spoločnosť upratuje aj veľkokapacitné sklady. Okrem kompletného upratania zaistíme aj vypratanie, odvoz a likvidáciu odpadu z Vašich priestorov. S pomocou najnovších umývacích automatov Vás zbavíme špiny raz dva.


Domácnosti:

Potrebujete upratať Váš dom či byt, no nemáte čas? Využite naše služby upratovania domácností! Tím UMYTO Vám zabezpečí rýchle a precízne upratanie Vášho príbytku v čase, ktorý Vám vyhovuje. Súčasťou našich služieb je aj vypratávanie pivníc, likvidácia starého nábytku a odvoz odpadu.


Nemocnice a zdravotnícke zariadenia:

Nemocnica je miesto, kde sa nachádza veľké množstvo ľudí ale takisto bacilov a nečistôt. Spoločnosť UMYTO si uvedomuje nutnosť čistoty v priestoroch obývaných pacientmi a preto dbáme najmä na zabezpečenie vždy bezpečného a čistého prostredia.


Novostavby a zrekonštruované objekty:

Novostavby a objekty po rekonštrukcií sú priestory, kde je po dokončení prác nutnosť veľkého a najmä hĺbkového upratania. UMYTO s.r.o. sa postará aj o silné znečistenia po stavebných pracovníkoch, napr: od PUR peny alebo farby.


Činnosti:

Zabezpečujeme celý rad čistiacich prác, vrátane odstraňovania hrubých nečistôt, čistenie od pavučín, utieranie prachu, tepovanie kobercov, umývanie okien na zemi aj vo výškach. Pri našej práci využívame kvalitné čistiace prostriedky, ktoré sú zdravotne nezávadné a sú v súlade s normami a životným prostredím. Sme držiteľmi certifikátov ISO 9001 a 14001.
Kontaktný formulár
Meno
E-mail
Telefón
Správa
Všetky práva vyhradené - www.umyto.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM