Záhradnícke práceZimná údržba:

Dbáme najmä na bezpečnosť našich zákazníkov. Práve preto poskytujeme služby ako posýpanie chodníkov a parkovísk a odhrabávanie snehu z externých pracovných plôch.


Zametanie a čistenie exteriéru:

Dôležitou súčasťou precízne uprataného pracovného prostredia je aj úprava exteriéru. Naša spoločnosť pre Vás zabezpečí zametanie chodníkov a parkovacích miest od lístia, odpadkov alebo cigaretových ohorkov.


Čistenie odtokových kanálov a žľabov:

Poznáte to. Prší, prší, len sa leje a keď prestane, v odtokoch stojí voda, ktorá so sebou zobrala všetky nečistoty od odpadkov až po lístie a prostredím sa začína šíriť nepríjemný zápach. UMYTO pre Vás zaistí hĺbkové vyčistenie odtokov a žľabov. Súčasťou služby je odsávanie vody, umývanie podzemných parkovísk alebo aj upratovanie garáží.


Údržba zelene:

Krásne upravené rastliny ozdobia Váš pozemok či exteriér pracoviska. Zverte ich do rúk nám a neoľutujete.


Dodávka a údržba rastlín:

Ak chcete mať krásne a zelené prostredie, neváhajte. Okrem zaistenia čistého exteriéru Vašej spoločnosti Vám ponúkame možnosť dodávky a samozrejme aj údržby rastlín!


Záhradné príslušenstvo:

Chcete mať krásnu upravenú záhradu podľa Vašich predstáv? Zaistíme Vám akékoľvek záhradné príslušenstvo a doplnky ako altánky, jazierka, fontány, osvetlenia so všetkým, čo k tomu patrí.
Kontaktný formulár
Meno
E-mail
Telefón
Správa
Všetky práva vyhradené - www.umyto.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM