<<  7/38 >>

4 prípady, kedy sú profesionálne upratovacie služby nevyhnutnosťou

Ak máte k dispozícii nejaký rozpočet navyše, odporúčame vám najať si profesionálne upratovanie. Nehovoríme o tom, že si máte najať chyžnú na každodenné upratovanie. Hovoríme o upratovacej službe, ktorá príde, aby za vás vyriešila upratovanie, napríklad raz alebo dvakrát za mesiac.

Nielen, že profesionálne upratovacie služby vás odľahčia od z nudných úloh, ale zároveň poupratujú dôkladnejšie (tak, ako sa na profesionálne upratovacie služby patrí)! Dokonca aj keď máte vysoké nároky, upratovanie nie je vaším povolaním. Na rozdiel od vás odborníci vidia aj skryté detaily a upratanie je naozaj dôkladné a hĺbkové. Hoci by bolo najať si profesionálne upratovacie služby nastálo, nie je to veľmi praktické.  Preto sme to zúžili na naj štyri prípady, kedy je najatie profesionálnej upratovacej služby nevyhnutné!

PREDANÉ!

Získať najväčšiu možnú hodnotu vášho domu pri predaji nie je veru ľahká úloha. Avšak, vaša šanca na úspech sa zvyšuje, ak to urobíte správne. Predaj vášho bytu či domu zahŕňa ukázanie vášho (už čoskoro bývalého) príbytku v tom najlepšom svetle. V praxi to znamená, že potenciálni kupci budú po návšteve u vás robiť okamžité rozhodnutia. Inými slovami, prvý dojem znamená všetko! Teda, čím lepšie bude váš dom či byt vyzerať, tým viac kupcov osloví.

Bez ohľadu na to, ako ste sa snažili byt upratať, potenciálni kupci si môžu všimnúť aj to, čo vám uniklo. Viete však komu to neunikne? Zamestnancom profesionálnej upratovacej služby! To, čo vám môže uniknúť, profesionálni upratovači zaručene odhalia. Spoločnosť UMYTO pre to poskytuje vysokokvalitné upratanie domácností, vďaka ktorému bude váš starý domov čoskoro predaný!

Nový Domov, nový začiatok

Existuje dobrý dôvod, prečo profesionálna upratovacia služba akou je aj UMYTO ponúka čistenie vyprataných bytov. Neviete od čoho sú na podlahe tie škvrny, vaše umývadlo čudne zapácha. Namiesto toho, aby ste sa s tým trápili vy sami, najmite si profesionálne upratovanie!

Nie len že odvedú profesionálnejšie upratanie ako vy, ale zároveň zabezpečia, že vy a vaši blízki nebudete žiť s baktériami a špinou predchádzajúcich majiteľov.

Kancelária

Existuje množstvo psychologických dôvodov, prečo je výhodné pracovať v čistom prostredí. Zároveň, čistá a uprataná kancelária je skvelý spôsob, ako zamedziť chorobám! Faktom je, že veľa ľudí v malom priestore zvyšuje šancu rozmnožovania baktérií. O to viac, ak niektorí kolegovia nedodržiavajú zásady správnej hygieny.

V skutočnosti mnohé spoločnosti zistili, že nájom profesionálnych upratovacích služieb je odpoveďou na mnohé z ich problémov. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si náš starší článok TU. Okrem iného, nájom profesionálnych upratovacích služieb na pravidelnej báze pre spoločnosti ukázal ako finančne výhodnejší ako občasné jednorázové najatie si profesionálnych upratovacích služieb. Viac sa dozviete TU.

Spoločnosť UMYTO taktiež poskytuje profesionálne upratovacie služby aj pre administratívne či skladové priestory, presne podľa požiadaviek klienta. V prípade záujmu nás teda neváhajte kontaktovať! smiley

Udržiavanie hodnoty nehnuteľnosti

Verte tomu alebo nie, udržiavanie vášho bytu v čistote pomôže udržať jeho celkovú hodnotu z dlhodobého hľadiska. Prvky ako sú dlaždice, dosky, nábytok, podlahy, či steny si vyžadujú pravidelné čistenie, aby si zachovali svoje vlastnosti a lesk v priebehu času a udržali si svoju hodnotu, keď sa rozhodnete odsťahovať.

Pravdou je, že nečistoty a olej sa začnú zhromažďovať, keď svoj domov pravidelne nečistíte. To znamená, že keď zanedbáte svoj domov, môže vás to stáť nemalé peniaze, aby ste ho vrátili do pôvodného stavu. Inými slovami, základná údržba, ktorá zabraňuje opotrebovaniu, je oveľa účinnejšia a nákladovo efektívnejšia v dlhodobom horizonte.


Fotogaléria


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Ak chcete pridať príspevok, musíte byť prihlásený.


 
<<  7/38 >>

Kontaktný formulár
Meno
E-mail
Telefón
Správa
Všetky práva vyhradené - www.umyto.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM